Inloggen
Winkelmandje

Vestigingen en Openingstijden

Hoofdkantoor / Zakelijke Verkoop
Gebroeders Winter Amsterdam B.V.
Looiersgracht 128
1016 VT Amsterdam
+31 (0)20-4112121
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 8:30 - 17:00 uur
info@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Singel
Singel 250 sous
1016 AB Amsterdam
020-3081310
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 08:00 - 18:00 uur
Zaterdag 9:00 - 17:00 uur
singel@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Rozengracht
Rozengracht 62
1016 NE Amsterdam
Tel: 020-6234715
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
rozengracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Lijnbaansgracht
Lijnbaansgracht 204
1016 XA Amsterdam
Tel: 020-6237233
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
lijnbaansgracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Vijzelgracht
Vijzelgracht 57
1017 HP Amsterdam
020-6231631
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
vijzelgracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Ceintuurbaan
Ceintuurbaan 131
1072 GA Amsterdam
020-4707868
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
ceintuurbaan@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Amstelveenseweg
Amstelveenseweg 77
1075 VW Amsterdam
020-6620809
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
amstelveenseweg@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Beethovenstraat
Beethovenstraat 3
1077 HK Amsterdam
020-6714162
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
beethovenstraat@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Linnaeusstraat
Linnaeusstraat 58
1092 CM Amsterdam
Tel: 020-6650759
Openingstijden:
Maandag 11:00 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 10:00 - 17:00 uur
linnaeusstraat@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Karel Doormanweg
Karel Doormanweg 18
1181 WE Amstelveen
020-6431783
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:30 - 18:00 uur
Zaterdag 8:30 - 17:00 uur
kareldoormanweg@gebroederswinter.nl

Gebroeders Winter Amsterdam B.V. is statutair gevestigd:
Nijverheidsweg 24 A
3762 ER te Soest

BTW nr.: NL854703172B01  /  K.v.K.: 62193651 / Bank: NL26 ABNA 0843 5929 90  /  Bic: ABNANL2A

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201125 00:04:09 PC00False0FalseTrue0