Inloggen
Winkelmandje

Vestigingen en Openingstijden

Hoofdkantoor / Zakelijke Verkoop
Gebr. Winter Amsterdam
Looiersgracht 128
1016 VT Amsterdam
+31 (0)20-4112121
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 8:30 - 17:00 uur
info@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Rozengracht
Rozengracht 62
1016 NE Amsterdam
Tel: 020-6234715
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
rozengracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Lijnbaansgracht
Lijnbaansgracht 204
1016 XA Amsterdam
Tel: 020-6237233
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
lijnbaansgracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Vijzelgracht
Vijzelgracht 57
1017 HP Amsterdam
020-6231631
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
vijzelgracht@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Ceintuurbaan
Ceintuurbaan 131
1072 GA Amsterdam
020-4707868
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
ceintuurbaan@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Amstelveenseweg
Amstelveenseweg 77
1075 VW Amsterdam
020-6620809
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
amstelveenseweg@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Beethovenstraat
Beethovenstraat 3
1077 HK Amsterdam
020-6714162
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
beethovenstraat@gebroederswinter.nl

Gebr. Winter Linnaeusstraat
Linnaeusstraat 58
1092 CM Amsterdam
Tel: 020-6650759
Openingstijden:
Maandag 11:15 - 18:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag 09:15 - 18:00 uur
Zaterdag 10:15 - 17:00 uur
linnaeusstraat@gebroederswinter.nl

Tilssons B.V., Handelsnaam Gebr. Winter Amsterdam is statutair gevestigd:
Nijverheidsweg 24 A
3762 ER te Soest

BTW nr.: 8198.203.62.B.01 / K.v.K.: 32139154 / Bank: NL08 ABNA 0846 5122 38 / Bic: ABNANL2A

     
     

Bel mij terug

Aanmelden nieuwsbrief

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20221005 07:04:18 PC10False0FalseTrue220102